Vybavení a popis chalupy

Publikoval(a) martin dne

Chalupa je cca 250 let stará a prošla celkovou rekonstrukcí. Spodní část cca v roce 2010, podkroví letos. Celé stavení je kamenné, čímž je v letních měsících zaručen příjemný chládek uvnitř bez nutnosti klimatizace.

Chalupa je dvoupodlažní. V přízemí vás čeká menší hala, která sousedí s kolárnou či v zimě s lyžárnou. Svá kola či lyžařskou výbavu tak budete mít stále pod zámkem a svým dozorem.

Dále je v přízemí jedna ložnice pro 4 osoby, dvě plně vybavené koupelny se sprchovými kouty, WC a velká sednice (obývací pokoj). V sednici je velký stůl s židlemi, LCD televize, krb a původní pec na pečení chleba. Dřevo do krbu je k dispozici, nicméně celá nemovitost je vybavena ústředním topením a o teplo se v chladnějších měsících nemusíte starat. S obývacím pokojem sousedí nádobím plně vybavená kuchyně se sporákem, troubou, myčkou, lednicí a mikrovlnnou troubou. Součástí kuchyně je i jídelna s jídelním stolem pro 6 osob.

V podkrovním patře jsou dvě ložnice, každá s kapacitou 4 lůžka a další koupelnou, ve které je k dispozici vana pro ty, co se rádi koupou.

V letním období lze využívat posezení před domem společně s grilem. Pro grilování buřtíků či jiných laskomin je k dispozici i ohniště včetně kovových vidlic (ošťuráků).

V celé chalupě je k dispozici WIFI připojení s rychlostí 50/10 mbit.

Parkovat lze přímo před chalupou, nebo v zadní části pozemku před vraty do garáže. Další auta lze umístit na přilehlých obecních komunikacích bez jakéhokoliv omezení.

Kategorie: Článek